Találatok száma: 70

Oldalak: 1 2 3
  1. Sportlövészet, olimpiai kvalifikáció: kevésen múlt Mészáros Eszter kvótaszerzése Rióban
    2024-04-16 17:01:42
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a női légpuskások 10 méteres számában közel állt az indulási jog megszerzéséhez, de norvég riválisa jobb volt nála
  2. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  3. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  4. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  6. Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe
    2024-01-14 18:58:50
    A MATE-Gödöllői EAC másik kiválósága, Gémesi Csanád kardvívó a tuniszi világkupán a 35. helyen végzett
  7. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  8. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  9. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  10. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!
    2023-09-15 18:29:50
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen
  11. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  12. Gödöllői sportolók, akik jó eséllyel utazhatnak a párizsi olimpiára
    2023-07-26 09:02:40
    Ha semmi váratlan nem jön közben, egy év múlva, július 26-án fellobban a láng a francia főváros Stade de France stadionjában
  13. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak
  14. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  15. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  16. Sportlövészet: világkupa-ezüstérmes lett Mészáros Eszter Limában
    2023-04-15 22:31:08
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője közel állt ahhoz, hogy a legfényesebb medállal zárja a rangos viadalt
  17. Sportlövészet: Európa-bajnoki negyedik helyezett lett a csapattal Mészáros Eszter
    2023-03-12 18:32:36
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. versenyzője Dénes Eszterrel és Bajos Gittával célzott a lengyelek ellen, akik felülmúlták a magyar lányokat
  18. Sportlövészet: három hölgy képviseli Gödöllőt a légfegyveres Európa-bajnokságon
    2023-02-01 11:12:13
    Mészáros Eszter mellett, Lovász Dorina és az idén 15 éves Ferik Csilla utazhat a március elején Tallinnban lezajló kontinensviadalra
  19. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes lett Jakartában!
    2023-01-28 12:32:06
    A MATE-Gödöllői EAC olimpikonja a légpuskások 10 méteres számában állhatott fel a dobogó felső fokára
  20. Sportlövészet: akár több gödöllői is utazhat a légfegyveres Európa-bajnokságra
    2023-01-25 10:43:49
    Március elején Tallinn lesz a házigazdája a kontinensviadalnak. A válogatók alapján Mészáros Eszter helye biztosnak látszik a csapatban
  21. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről
  22. Sportlövő vb: a gödöllőiek közül Lovász Dorina jutott messzebb, 8. lett vegyes csapatban
    2022-10-25 08:55:45
    A MATE-GEAC másik versenyzője, a 20 éves Mészáros Eszter értékes pozíciókat szerzett a földkerekség legjobbjainak megmérettetésén
  23. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  24. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  25. Sportlövészet, világkupa: ezüstéremnek örülhetett a Mészáros Eszter, Péni István alkotta vegyes csapat
    2022-07-13 08:19:26
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és társa az indiai rivális párossal szemben maradt alul a döntőben a dél-koreai megmérettetésen
  26. Sportlövészet: világkupa-bronzéremmel bővült Mészáros Eszter sikerlistája
    2022-07-11 16:38:13
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása a 10 méteres számban állhatott fel a dobogó alsó fokára a dél-koreai viadalon
  27. Sportlövészet: belekóstolt a felnőttek Európa-bajnoki rivalizálásába a gödöllői lány
    2022-03-27 15:59:18
    Mészáros Eszter, a MATE-GEAC légpuskása három 10 méteres számban állt rajthoz a norvégiai kontinensviadalon
  28. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után
  29. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  30. Sportlövészet: öt országos bajnoki éremmel zártak a gödöllőiek
    2022-02-21 10:58:23
    Az Európa-bajnoki induló Mészáros Eszternek három medália jutott a százhalombattai 10 méteres légfegyveres viadalon